+90532 796 70 32

Sosyal Medyada Biz}

Edirne Prefabrik

HER ŞEY BİR HAYALLE BAŞLADI...!

Kış Sezonu Kampanyalarımızdan Yararlanmak İçin Sizleri Bekliyoruz.

TÜMÜNÜ GÖR

Çanakkale Prefabrik Firmaları Kimlerdir

Çanakkale Prefabrik Firmaları

Son zamanlarda insanların doğal yaşamı bir kaçış olarak görmeleri durumu oldukça sık karşımıza çıkmaya başladı. İnsanlar modern hayatın karmaşasından kaçmak için alternatif yönler aramaya başladılar ve tenha yaşam alanlarını keşfetmeye başladılar. Aileleri ile birlikte gidebilecekleri bu doğal ortamlarda daha sık vakit geçirmek isteyen insanlar uzun vadeli planlar yapmaya başlamaktadırlar. Fakat ekonomik sorunlardan dolayı isteyen herkesin kendi evini yapması ve kendi yerine sahip olması pek mümkün olmamaktadır. Bunun sonucunda da insanlar prefabrik ev piyasasına yönelmektedirler. Ülkemizde bu alanda en çok tercih edilen şehir Çanakkale olduğundan bu bölgedeki prefabrik ev firmaları satın almayı düşünen insanların dikkatini çekmektedir.

Çanakkale prefabrik firmaları arasında şehirde en bilinen firma Karmod Prefabrik firmasıdır. Firma çok uzun yıllardır Çanakkale şehrinde depreme dayanıklı olarak lüks prefabrik ev üreterek satmaktadır. Firmanın prefabrik evleri son derece çeşitli ve müşteri ihtiyaçlarına yönelik oluşturulmuştur. Tek katlı veya iki katlı şekilde üretilen evlerde soğuk sıcak dengesini ayarlamak adına mantolama işlemi de bulunmaktadır. Prefabrik ev konusunda kalitesini kanıtlamış olan firmanın evleri son derece konforlu ve geniştir. Gündelik hayatta kullanılan evlerden planlama olarak hiç farkı bulunmaktadır. Sıradan evlerde bulunan mutfak, salon, banyo gibi bölümleri de bulunmaktadır ayrıca çocukları ile birlikte kalan aileler için oda sayıları artabilmektedir. Ev modelleri arasında da son derece çeşitli seçenekler bulunmaktadır. Firma ürettiği evleri her zevke hitap ettirmeye çalıştığı gibi aynı zamanda her ekonomik durumu da göz önünde bulundurmaktadır. Bu nedenle fiyat olarak da ürünlerini herkesin tercih edebileceği bir firmadır. Ayrıca firma evlerini oldukça dayanıklı olarak üretmektedir ve güvenliğe de ayrı bir önem verilmektedir.

Feza prefabrik firması Çanakkale ilinde bulunan bir diğer önemli prefabrik şirketidir. Feza prefabrik firması son derece özenli bir şekilde çalışarak insanlara ihtiyaçları olan evleri üretmektedir. En önemli ilkeleri olarak depreme dayanıklı lüks çelik konutlar üretmek söylenebilir. Bu ilkenin izlerini hemen her ürettikleri evde görmek mümkündür. Uzman ve kaliteli kadrosu ile uzun süre dayanabilecek ve olumsuz hava koşullarını atlatabilecek evler ile hizmet vermeye çalışmaktadır. Müşteri memnuniyetini her zaman birincil koşul olarak gören Feza Prefabrik bu ilkesini her müşterisi ile özel olarak ilgilenerek göstermektedirler. Firma en önemli reklamın müşteri memnuniyeti olduğunun da farkındadır. Bu nedenle de firma müşterilerine farklı bir deneyim sunmak adına evlerini müşterileri ile birlikte tasarlamaktadırlar. Böylece müşteriler kendi istedikleri gibi bir ev bulamadıkları takdirde kendi zevklerine ve ihtiyaçlarına yönelik evleri tasarlayabilmektedirler. Bu tasarım işlemi yine firmanın uzman kadrosu eşliğinde yapılmaktadır. Firma tercih edildiği takdirde son derece avantajlı olanakları bulunmaktadır. En önemli etkisi yüksek inşaat giderleri sorununun ortadan kalkmasıdır. Bunun yanı sıra evler oldukça ekonomiktir. Yani bir yandan yüksek inşaat giderlerinden kaçarken diğer yandan da prefabrik evlere son derece uygun fiyatlarla sahip olunabilmektedir. Böylece ekonomik anlamda son derece müşteri taraflı bir hizmet olmaktadır. Evlerin montajı konusunda da firma oldukça özenlidir ve bu aşamada kesinlikle çevreye herhangi bir zarar vermektedir. Evlerin içinde ses ve ısı izolasyonu bulunmaktadır ve son derece konforludur. Feza prefabrik bütün bu özellikleri göz önünde bulundurulduğunda gönül rahatlığı ile tercih edilebilecek firmaların başında gelmektedir.

Çanakkale prefabrik firmaları arasında bahsedilen firmalar oldukça sık tercih edilen firmalardır. Hizmetleri hemen her müşterilerini memnun etmeye odaklıdır ve bunun için sahip oldukları tecrübelerini de son derece etkili bir şekilde kullanmaktadırlar.