+90532 796 70 32

Sosyal Medyada Biz}

Edirne Prefabrik

HER ŞEY BİR HAYALLE BAŞLADI...!

Kış Sezonu Kampanyalarımızdan Yararlanmak İçin Sizleri Bekliyoruz.

TÜMÜNÜ GÖR

Çanakkale Prefabrik Firmaları

 

Bu Sektörün İçinde Olan Çanakkale Prefabrik Firmaları Hangileridir?

Doğa ve tarihi güzelliklerinin bir arada bulunduğu ilimiz olan Çanakkale’de son yıllarda pratik ve çabuk kurulumu sayesinde tercih edilmekte olan prefabrik evler birçok firma tarafından üretilmektedir. Çanakkale prefabrik firmaları bu sektörde insanlara kaliteli ve güvenilir bir hizmet vermektedir. Birçok aile şimdilerde popüler olan kullanışlı ve ekonomik bu yapıları kullanmaktadır. Arsaya ya da istenilen her hangi bir yere prefabrik ev yaptırmak istendiğinde bu sektörde bulunan firmalar içinden tercih yapılırken dikkat edilmesi gereken etkenler bulunmaktadır. Firmanın referanslarına, güvenilirliğine ve işinde kullandığı malzeme kalitesine bakılmalıdır. Gerek üretim aşamasında gerekse yapım aşamasında firmanın tüm sorumluluklarını yerine getirmesine önem verilmelidir. Karşılıklı sözleşme imzalanarak, iki taraf içinde yasal güvenlik sağlanmalıdır.

Ekonomik olması nedeniyle, hızlı kurulumuyla, dört mevsim kullanımı için tasarlanan prefabrik evler, yazlık olarak, bağ evi olarak veya kalıcı konut olarak kullanılmaktadır. Müşterilerin istek ve taleplerine uygun özel olarak tasarlanan bu evlerde, gerek alt yapısında gerekse ısı ve yalıtımında hiçbir sorun yaşanmaz. Prefabrik yapı modelleri arasında ofis, yatakhane, yemekhane, bina ve konut bulunmaktadır. Kullanımları yönünden çok tercih edilmeleri sebebiyle prefabrik konut yapımı için firmalara ihtiyaç duyulur. Buna göre Çanakkale prefabrik firmaları şu şekilde listelenmektedir.

  1. Çanakkale Biga Prefabrik Yapı Üretim İnş. Tic. San. Ltd. Şti.. Yapı üretiminde sektörde yerini almış Biga Prefabrik; teknolojiyi prefabrik yapılarda kullanan ve talep edilen ölçülerde üretim yapabilen bir firmadır.
  1. Lal Çelik Konstrüksiyon, Yalıtım, İnşaat. Uzman kadro ile depreme dayanıklı konutlar üretilmektedir. Bunun dışında ısı, nem, teras ve çatı yalıtımları hizmetleri de verilmektedir.
  1. Karmod Prefabrik Yapı Teknolojileri. Tek ve iki katlı özel tasarımlı lüks prefabrikler üretmektedir.
  1. Çanakkale Prefabrik ev ve konteyner imalatı.Firma prefabrik ve çelik konstrüksiyon yapılarında imalat ve montaj aşamalarını uzman ekiple hizmet vermektedir.
  1. Öz Soylar Prefabrik
  2. Balıklı Prefabrik ve mobilya
  3. Mysia Kale Prefabrik

 

 

Bütün firmaların ortak noktası kaliteli, dayanıklı ve kullanışlı yapılar inşa etmektir. Bazı firmaların üretim ya da şubeleri başka şehirde olabilmektedir. Çanakkale prefabrik firmaları merkez ve ilçelerinde birçok değişik yerde evler yapmıştır. İster tek katlı ister iki katlı, ister villa tipi olsun tüm model ve çeşitleriyle müşterilerine hizmet sunmaktadır. Çanakkale’nin tüm ilçelerindeki yerleşim alanlarında müstakil ev tarzının tercih edilmesi burada hizmet veren firmalar için önem arz etmektedir. Zira müstakil ve bahçeli ev tipi modeli yöre halkı tarafından benimsendiği için yeni yapılan yapılarda da bu tarz aranmaktadır. Bundan dolayı bu ilçelerde yapılan yapıların dayanıklı olması özelliği prefabrik evler için avantaj yaratmıştır. Bütün firmalar her bütçeye uygun prefabrik ev yapmaktadır. Yerden çatıya, odadan kata kadar prefabriklerdeki tüm kurulum hizmeti firmalar tarafından uzman ekiple birlikte verilmektedir. Uzun ömürlü, ekonomik, hızlı ve pratik olması nedeniyle prefabrik evler, Çanakkale’nin tüm köylerinde dahi tercih edilmektedir. Şehir merkezi, deniz kenarı, köy veya dağlar fark etmeksizin firmalar tüm hizmetlerini oralara götürmektedir. Günümüz yapı modelleri arasında bulunan betonarme evlerle yarışan prefabrik evler depreme karşı dayanıklı olması sebebiyle öne geçmiştir.

Bu sektörde olan tüm firmalar yenilik, konfor, rahatlık ve kaliteyi bir arada sunarak prefabrik ev tasarımları ile insanlara farklı bir yapıda yaşama olanağı sunmaktadırlar. Konforlu, güvenli, her şeyi tam olan prefabrik evlerde hayatın keyfini sürün.