+90532 796 70 32

Sosyal Medyada Biz}

Edirne Prefabrik

HER ŞEY BİR HAYALLE BAŞLADI...!

Kış Sezonu Kampanyalarımızdan Yararlanmak İçin Sizleri Bekliyoruz.

TÜMÜNÜ GÖR

Çanakkale Prefabrik

Çanakkale Prefabrik

Çanakkale Prefabrik

Hayallerinize Çanakkale Prefabrik Ev İle Kavuşun

Kaliteli üretim, kaliteli mekânlarda oluşur ilkesiyle yola çıkılarak, Ege bölgesinin en büyük prefabrik üretim tesisleri olan Çanakkale Prefabrik ev birçok insanı hayallerindeki eve kavuşturur. Firma olarak bu sektörde edindiği bilgi ve deneyimlerine dayanarak insanlara ev konusunda ışık tutarak hizmet vermektedir. Prefabrik evlerin yapım aşamasında iyi ve kaliteli malzemeler kullanıldığında konut dayanıklı olmaktadır. Normal betonarme evlerle aynı seviyede olan ısı ve yalıtım düzeyi sayesinde insanlar sorun yaşamadan bu evlerde uzun yıllar oturmaktadır. Fabrikalarda üretilen parçaların montaj yapılacağı yere gönderilerek birleştirilmesi sonucunda ortaya çıkan yapıya prefabrik ev denir. İstenilen şekil ve model en kısa zamanda üretilerek insanlar için özgür yaşam yerleri yaratırlar. Prefabrik bir eve sahip olmak beraberinde birçok avantajı getirir. Bunlardan bazıları; zaman, uyum, onarım, bakım, garanti ve hesaplı olmasıdır. Çanakkale için hem hesaplı hem de uygun fiyatlara ödeme kolaylıkları sunularak, ev sahibi olmak isteyenlere şans tanınmaktadır. Müşterilerinin güvenini ve takdirini almak her firmanın istediği bir şeydir.

Prefabrik sadece ev olarak değil, okul, şantiye, ofis, hastane gibi farklı yapılarda da yapılabilir. Dayanıklı olarak uzun süre kullanımı ve istendiğinde başka bir yere sökülüp, kurulabilen bu evler çok tercih edilmektedir. Çanakkale prefabrik ev olarak projelerin zamanında tamamlanarak teslim edilmesi, satış sonrasında servis hizmetiyle destek verilmesi ve çevreye uyumlu olunması son derece önemlidir. Prefabrik evler Çanakkale’nin merkez ve ilçelerinde yer almaktadır. Bu evlerin standartlarının yüksek olması konfor ve estetiği beraberinde getirmektedir. Halk arasında prefabrik yapılar olarak en çok evler bilinir. Tek katlı, iki katlı ya da villa tipi olsun istenilen şekilde düzenlenip tasarlanabilmektedir. Günümüzde prefabrik evlerde demonte modeli (kaynaksız model) kullanılmaktadır. Evlerin yapısındaki sitem vidalı olarak yapıldığından, sökülüp yeniden takılması mümkün olmaktadır. Prefabriğin taşınabilir olması en büyük özelliğidir. Firmanın birçok şehirde bağlantısı ve şubesi mevcuttur. Modern, estetik, ihtiyaçlar karşısında kaliteli ürünler sunmak ve pratik çözümler üretmek, sektörde saygın bir iş hayatı, kaliteli hizmetleriyle yenilikleri takip etmek ve bunlara ayak uydurmak firmaların amaçları arasındadır. İyi organize olmak, projeler gerçekleştirmek firmaları farklı kılan özelliklerindendir. Firmalar prefabrik yapı sektöründe verdikleri hizmet sayesinde devamlılığını sağlamaktadırlar.

Çanakkale prefabrik ev sağlam, dayanıklı ve kurulumu kolay hesaplı yapılardır. Hazır evler adıyla da bilinen bu evler bütün doğal afetlere karşı oldukça dayanıklıdır. Firma olarak her bölgeye ve her yere hizmet vermek için çalışılmaktadır. Türkiye’nin birinci derece deprem bölgesinde olması bu yapıların önemini arttırmaktadır. Prefabrik evler sayesinde insanlar kolaylıkla ev sahibi olmaktadır. Teknolojinin getirdiği tüm yenilikler takip edilerek, uygulamalı olarak kullanılmaktadır. Müşterilerle karşılıklı olarak güven sağlanarak, işin teslimi gerçekleştirilir. Müşterilerin istenilen büyüklükte ve istenilen modelde seçim yapmasına imkân sağlanır. Prefabrik evlerin insanlar üzerinde etkileyici bir özelliği vardır. Kişinin tarzını, zevkini ve hayallerini yansıtmalıdır. Ayrıca evler için gerekli olan malzemelerin üretilmesi ve kolay monte edilebilmesi,  kısa sürede ev sahibi olmak isteyenler için memnuniyeti ifade eder. Prefabrik evler kullanışlı olması ve güzel görünümüyle estetik açıdan fark yaratmaktadır. Hedef daha kolay daha rahat ve daha modern bir ev inşa etmektir. Bilgili ve uzman ekibiyle şeffaf yönetim anlayışı ile müşterileri memnun etmek önemlidir. Verilen sözlerle yapılan işin birbirini tutması gerekmektedir. İş anlayışı çerçevesinde çok çalışarak emin adımlarla ilerlemek en sağlamıdır. Üretimden, taşınmaya, kurulumdan, iş teslimine kadar geçen süreçte yeterli şekilde planlı ve programlı çalışmak gerekir.

Çanakkale Prefabrik

 

 

03 Kasım 2017
848 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN